gacor88
Pan Nikdo - 23. dny evropského filmu

Pan Nikdo

pan_nikdo_05_ok

  • Mr. Nobody
  • Sekce: Media – Síla imaginace
  • Kanada, Belgie, Francie, Německo
  • 2009 / 155 minut
  • Režie: Jaco Van Dormael
  • Hrají: Louis Williams, Halvor Tangen Schultz, Håvard Jackwitz, Ole Nicolai Jørgensen, Susanne Boucher, Peter Gantzler, Gard B. Eidsvold, Marit Andreassen
  • anglicky s českými titulky

Kontakt: AČFK

 

V roce 2092 je Mars prázdninovým rezortem a díky vědeckým poznatkům už nikdo neumírá. Posledním smrtelníkem je Nemo Nobody. 117letý Nemo na smrtelné posteli vzpomíná na své tři životy, které možná prožil se třemi různými ženami.

Ceny: Evropská filmová cena 2010: Cena publika. Belgická filmová cena Magritte 2011: Nejl. film; režie; střih; kamera; hudba atd. MFF Stockholm 2009: Nejlepší kamera. MFF Benátky 2009: Cena Biografilm za nejlepší technický přínos.

Imprimer

Program

Program

PoÚtStČtSoNe
    123
456
7
16:00
Lži vítězů / Lucerna (Praha) – malý sál
19:00
Šermíř / Lucerna (Praha)
21:30
Atlantic. / Lucerna (Praha)
18:30
Vis-À-Vis / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Pan Nikdo / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Nádvoří balad / Světozor (Praha)
20:30
Šermíř / Světozor (Praha)
8
18:45
A taky jsi hnusnej! / Lucerna (Praha) – malý sál
16:30
Baby (A)lone / Lucerna (Praha)
20:45
Případ Osterberg / Lucerna (Praha)
18:30
Zběsilci / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Futurologický kongres / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Beatles / Světozor (Praha)
20:30
Nikdy nejsme sami / Světozor (Praha)
9
18:45
Fukušima, má láska / Lucerna (Praha) – malý sál
16:30
Láska šílená / Lucerna (Praha)
20:45
Mustang / Lucerna (Praha)
18:30
Zrnko pravdy / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Melancholia / Světozor (Praha) – malý sál
18:15
B-Movie: zvuk a rozkoše západního Berlína 1979-1989 / Světozor (Praha)
20:30
Já, Olga Hepnarová / Světozor (Praha)
10
18:45
Mokřina / Lucerna (Praha) – malý sál
20:45
Vis-À-Vis / Lucerna (Praha) – malý sál
20:30
Zrnko pravdy / Lucerna (Praha)
18:30
Dheepan / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Vejdi do prázdna / Světozor (Praha) – malý sál
18:15
Válka / Světozor (Praha)
20:30
Tady a potom / Světozor (Praha)
11
18:45
Eva Nová / Lucerna (Praha) – malý sál
16:30
Dheepan / Lucerna (Praha)
20:45
Pasolini / Lucerna (Praha)
18:30
Případ Osterberg / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Sněhurka: Jiný příběh / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Fukušima, má láska / Světozor (Praha)
20:00
Nebe a led / Světozor (Praha)
12
18:30
Prokletí / Lucerna (Praha) – malý sál
20:45
Beatles / Lucerna (Praha) – malý sál
18:30
Mediterranea / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Holy Motors / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Michael Kohlhaas / Světozor (Praha)
20:30
Mokřina / Světozor (Praha)
13
18:45
Proč nemůžu být Tarkovský? / Lucerna (Praha) – malý sál
16:30
Svět patří mně / Lucerna (Praha)
20:45
Zběsilci / Lucerna (Praha)
18:30
Marzia, moje přítelkyně / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Jen Bůh odpouští / Světozor (Praha) – malý sál
18:15
Lekce / Světozor (Praha)
20:30
Lži vítězů / Světozor (Praha)
14
18:45
B-Movie: zvuk a rozkoše západního Berlína 1979-1989 / Lucerna (Praha) – malý sál
9:00
Romeo a Julie / Lucerna (Praha)
13:30
Romeo a Julie / Lucerna (Praha)
16:30
Mediterranea / Lucerna (Praha)
20:45
Supersvět / Lucerna (Praha)
18:30
Úsvit / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Attila Marcel / Světozor (Praha) – malý sál
18:15
A taky jsi hnusnej! / Světozor (Praha)
20:30
Idealista / Světozor (Praha)
18:00
Případ Osterberg / Scala (Brno)
20:30
Mediterranea / Scala (Brno)
19:00
Mládí (a menu pestré Itálie) / Royal (Praha)
15
18:00
Pasolini / Scala (Brno)
20:30
B-Movie: zvuk a rozkoše západního Berlína 1979-1989 / Scala (Brno)
22:30
Zrnko pravdy / Scala (Brno)
17
16:00
Proč nemůžu být Tarkovský? / Scala (Brno)
18:00
Supersvět / Scala (Brno)
20:30
Mustang / Scala (Brno)
18
18:00
Láska šílená / Scala (Brno)
20:30
Atlantic. / Scala (Brno)
17:00
Atlantic. / Kino Panorama (Boskovice)
19:30
Beatles / Kino Panorama (Boskovice)
18:30
Láska šílená / Bio Central (Hradec Králové)
20:00
Supersvět / Bio Central (Hradec Králové)
20:00
B-Movie: zvuk a rozkoše západního Berlína 1979-1989 / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
19
17:00
Zrnko pravdy / Kino Panorama (Boskovice)
19:30
Šermíř / Kino Panorama (Boskovice)
18:30
Mokřina / Bio Central (Hradec Králové)
20:00
Lekce / Bio Central (Hradec Králové)
20:00
Mokřina / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
20
17:00
Dheepan / Kino Panorama (Boskovice)
19:30
Mokřina / Kino Panorama (Boskovice)
18:30
B-Movie: zvuk a rozkoše západního Berlína 1979-1989 / Bio Central (Hradec Králové)
20:00
Válka / Bio Central (Hradec Králové)
17:30
Šermíř / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
21
17:30
B-Movie: zvuk a rozkoše západního Berlína 1979-1989 / Kino Centrum (Havířov)
20:00
Michael Kohlhaas / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
19:30
Zběsilci / Kino Jitřenka (Semily)
22
17:30
Supersvět / Kino Centrum (Havířov)
17:30
Láska šílená / Kino Jitřenka (Semily)
23
17:30
Dheepan / Kino Centrum (Havířov)
17:30
Úsvit / Kino Jitřenka (Semily)
20:00
Mokřina / Kino Jitřenka (Semily)
24
17:30
Beatles / Kino Centrum (Havířov)
17:30
Baby (A)lone / Kino Jitřenka (Semily)
20:00
Idealista / Kino Jitřenka (Semily)
252627282930 
Česká televize Expresfm Informuji Student Agency Mňam TV Protišedi JOJ cinema Axocom Cinepur
slot gacor hari ini deposit pulsa tanpa potongan link slot gacor slot gacor hari ini situs slot gacor 2022 situs slot online deposit pulsa tanpa potongan