gacor88
Holy Motors - 23. dny evropského filmu

Holy Motors

B093_C016_1004K7

  • Holy Motors
  • Sekce: Media – Síla imaginace
  • Francie, Německo
  • 2012 / 115 minut
  • Režie: Leos Carax
  • Hrají: Denis Lavant, Edith Scob, Eva Mendes, Kylie Minogue, Michel Piccoli
  • francouzsky s českými titulky

Kontakt: Aerofilms

 

Enfant terrible francouzského filmu Leos Carax triumfuje po třináctileté pauze úchvatným a provokativním spektáklem, prostoupeným obdivem k Paříži, k dějinám filmu, ale třeba i ke zpěvu Kylie Minogue.

Ve filmu, který měl podle mnohých v Cannes získat Zlatou palmu, ztvárnil režisérův věrný druh Denis Lavant tajuplného pana Oscara, beroucího na sebe v průběhu jednoho dne nejrůznější identity ve zneklidňující show snímané neviditelnými kamerami. Pro Caraxe typické, bolestně romantické vidění světa se snoubí s hravou provokativností a nezměrnou láskou k bizarním milníkům v dějinách filmu (mezi mnoha jinými Oči bez tváře Georgese Franjua). Jeho uhrančivý spektákl je prostoupen obdivem k Paříži, která bezmocně přihlíží pomalému zániku legendárního obchodního domu Samaritaine v sousedství Pont Neuf, ale třeba i k mizejícímu světu limuzín či zpěvu Kylie Minogue.

Ceny: FF Cannes 2012: Cena mládí. MFF Chicago 2012: Nejlepší mezinárodní snímek; kamera; herec. Ceny Mezinárodní společnosti cinefilů 2013: Nejlepší snímek; režisér; neanglicky mluvený film; herec. Cameraimage 2012: Stříbrná žába… A mnoho dalších cen.

Imprimer

Program

Program

PoÚtStČtSoNe
    123
456
7
16:00
Lži vítězů / Lucerna (Praha) – malý sál
19:00
Šermíř / Lucerna (Praha)
21:30
Atlantic. / Lucerna (Praha)
18:30
Vis-À-Vis / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Pan Nikdo / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Nádvoří balad / Světozor (Praha)
20:30
Šermíř / Světozor (Praha)
8
18:45
A taky jsi hnusnej! / Lucerna (Praha) – malý sál
16:30
Baby (A)lone / Lucerna (Praha)
20:45
Případ Osterberg / Lucerna (Praha)
18:30
Zběsilci / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Futurologický kongres / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Beatles / Světozor (Praha)
20:30
Nikdy nejsme sami / Světozor (Praha)
9
18:45
Fukušima, má láska / Lucerna (Praha) – malý sál
16:30
Láska šílená / Lucerna (Praha)
20:45
Mustang / Lucerna (Praha)
18:30
Zrnko pravdy / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Melancholia / Světozor (Praha) – malý sál
18:15
B-Movie: zvuk a rozkoše západního Berlína 1979-1989 / Světozor (Praha)
20:30
Já, Olga Hepnarová / Světozor (Praha)
10
18:45
Mokřina / Lucerna (Praha) – malý sál
20:45
Vis-À-Vis / Lucerna (Praha) – malý sál
20:30
Zrnko pravdy / Lucerna (Praha)
18:30
Dheepan / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Vejdi do prázdna / Světozor (Praha) – malý sál
18:15
Válka / Světozor (Praha)
20:30
Tady a potom / Světozor (Praha)
11
18:45
Eva Nová / Lucerna (Praha) – malý sál
16:30
Dheepan / Lucerna (Praha)
20:45
Pasolini / Lucerna (Praha)
18:30
Případ Osterberg / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Sněhurka: Jiný příběh / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Fukušima, má láska / Světozor (Praha)
20:00
Nebe a led / Světozor (Praha)
12
18:30
Prokletí / Lucerna (Praha) – malý sál
20:45
Beatles / Lucerna (Praha) – malý sál
18:30
Mediterranea / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Holy Motors / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Michael Kohlhaas / Světozor (Praha)
20:30
Mokřina / Světozor (Praha)
13
18:45
Proč nemůžu být Tarkovský? / Lucerna (Praha) – malý sál
16:30
Svět patří mně / Lucerna (Praha)
20:45
Zběsilci / Lucerna (Praha)
18:30
Marzia, moje přítelkyně / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Jen Bůh odpouští / Světozor (Praha) – malý sál
18:15
Lekce / Světozor (Praha)
20:30
Lži vítězů / Světozor (Praha)
14
18:45
B-Movie: zvuk a rozkoše západního Berlína 1979-1989 / Lucerna (Praha) – malý sál
9:00
Romeo a Julie / Lucerna (Praha)
13:30
Romeo a Julie / Lucerna (Praha)
16:30
Mediterranea / Lucerna (Praha)
20:45
Supersvět / Lucerna (Praha)
18:30
Úsvit / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Attila Marcel / Světozor (Praha) – malý sál
18:15
A taky jsi hnusnej! / Světozor (Praha)
20:30
Idealista / Světozor (Praha)
18:00
Případ Osterberg / Scala (Brno)
20:30
Mediterranea / Scala (Brno)
19:00
Mládí (a menu pestré Itálie) / Royal (Praha)
15
18:00
Pasolini / Scala (Brno)
20:30
B-Movie: zvuk a rozkoše západního Berlína 1979-1989 / Scala (Brno)
22:30
Zrnko pravdy / Scala (Brno)
17
16:00
Proč nemůžu být Tarkovský? / Scala (Brno)
18:00
Supersvět / Scala (Brno)
20:30
Mustang / Scala (Brno)
18
18:00
Láska šílená / Scala (Brno)
20:30
Atlantic. / Scala (Brno)
17:00
Atlantic. / Kino Panorama (Boskovice)
19:30
Beatles / Kino Panorama (Boskovice)
18:30
Láska šílená / Bio Central (Hradec Králové)
20:00
Supersvět / Bio Central (Hradec Králové)
20:00
B-Movie: zvuk a rozkoše západního Berlína 1979-1989 / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
19
17:00
Zrnko pravdy / Kino Panorama (Boskovice)
19:30
Šermíř / Kino Panorama (Boskovice)
18:30
Mokřina / Bio Central (Hradec Králové)
20:00
Lekce / Bio Central (Hradec Králové)
20:00
Mokřina / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
20
17:00
Dheepan / Kino Panorama (Boskovice)
19:30
Mokřina / Kino Panorama (Boskovice)
18:30
B-Movie: zvuk a rozkoše západního Berlína 1979-1989 / Bio Central (Hradec Králové)
20:00
Válka / Bio Central (Hradec Králové)
17:30
Šermíř / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
21
17:30
B-Movie: zvuk a rozkoše západního Berlína 1979-1989 / Kino Centrum (Havířov)
20:00
Michael Kohlhaas / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
19:30
Zběsilci / Kino Jitřenka (Semily)
22
17:30
Supersvět / Kino Centrum (Havířov)
17:30
Láska šílená / Kino Jitřenka (Semily)
23
17:30
Dheepan / Kino Centrum (Havířov)
17:30
Úsvit / Kino Jitřenka (Semily)
20:00
Mokřina / Kino Jitřenka (Semily)
24
17:30
Beatles / Kino Centrum (Havířov)
17:30
Baby (A)lone / Kino Jitřenka (Semily)
20:00
Idealista / Kino Jitřenka (Semily)
252627282930 
Česká televize Expresfm Informuji Student Agency Mňam TV Protišedi JOJ cinema Axocom Cinepur
slot gacor hari ini deposit pulsa tanpa potongan link slot gacor slot gacor hari ini situs slot gacor 2022 situs slot online deposit pulsa tanpa potongan