Baby (A)lone

Baby(a)lone 2_ok

  • Baby (A)lone
  • Sekce: Svět patří nám
  • Lucembursko
  • 2014 / 98 minut
  • Režie: Donato Rotunno
  • Hrají: Joshua Defays, Charlotte Elsen, Etienne Halsdorf, Gintare Parulyte, Fabienne Hollwege
  • lucembursky s anglickými a českými titulky

Kontakt: Iris Production

 

Otevřený pohled na krutost dospívání ve všech jejích podobách.

Dospívající mladík, který ztělesňuje snad všechny možné negativní stránky puberty, skončí ve speciálním převýchovném programu poté, co zmlátí spolužáka železnou tyčí. Tam se setká s mladičkou rebelkou Shirley, která se do programu dostala po té, co zbila kamenem jinou dívku. Mezi oběma mladistvými se brzy vzedmou vzájemné sympatie, které nasměrují jejich současnou destruktivní dráhu vstříc lepším vyhlídkám, než měli dosud. Snímek Donata Rotunnoa se stal oficiálním lucemburským kandidátem pro nominace na Ceny Akademie za nejlepší cizojazyčný film.

Program

Lucerna (Praha) Koupit 08.4. 16:30
Kino Jitřenka (Semily) Ne 24.4. 17:30

Program

PoÚtStČtSoNe
    123
456
7
16:00
Lži vítězů / Lucerna (Praha) – malý sál
19:00
Šermíř / Lucerna (Praha)
21:30
Atlantic. / Lucerna (Praha)
18:30
Vis-À-Vis / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Pan Nikdo / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Nádvoří balad / Světozor (Praha)
20:30
Šermíř / Světozor (Praha)
8
18:45
A taky jsi hnusnej! / Lucerna (Praha) – malý sál
16:30
Baby (A)lone / Lucerna (Praha)
20:45
Případ Osterberg / Lucerna (Praha)
18:30
Zběsilci / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Futurologický kongres / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Beatles / Světozor (Praha)
20:30
Nikdy nejsme sami / Světozor (Praha)
9
18:45
Fukušima, má láska / Lucerna (Praha) – malý sál
16:30
Láska šílená / Lucerna (Praha)
20:45
Mustang / Lucerna (Praha)
18:30
Zrnko pravdy / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Melancholia / Světozor (Praha) – malý sál
18:15
B-Movie: zvuk a rozkoše západního Berlína 1979-1989 / Světozor (Praha)
20:30
Já, Olga Hepnarová / Světozor (Praha)
10
18:45
Mokřina / Lucerna (Praha) – malý sál
20:45
Vis-À-Vis / Lucerna (Praha) – malý sál
20:30
Zrnko pravdy / Lucerna (Praha)
18:30
Dheepan / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Vejdi do prázdna / Světozor (Praha) – malý sál
18:15
Válka / Světozor (Praha)
20:30
Tady a potom / Světozor (Praha)
11
18:45
Eva Nová / Lucerna (Praha) – malý sál
16:30
Dheepan / Lucerna (Praha)
20:45
Pasolini / Lucerna (Praha)
18:30
Případ Osterberg / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Sněhurka: Jiný příběh / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Fukušima, má láska / Světozor (Praha)
20:00
Nebe a led / Světozor (Praha)
12
18:30
Prokletí / Lucerna (Praha) – malý sál
20:45
Beatles / Lucerna (Praha) – malý sál
18:30
Mediterranea / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Holy Motors / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Michael Kohlhaas / Světozor (Praha)
20:30
Mokřina / Světozor (Praha)
13
18:45
Proč nemůžu být Tarkovský? / Lucerna (Praha) – malý sál
16:30
Svět patří mně / Lucerna (Praha)
20:45
Zběsilci / Lucerna (Praha)
18:30
Marzia, moje přítelkyně / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Jen Bůh odpouští / Světozor (Praha) – malý sál
18:15
Lekce / Světozor (Praha)
20:30
Lži vítězů / Světozor (Praha)
14
18:45
B-Movie: zvuk a rozkoše západního Berlína 1979-1989 / Lucerna (Praha) – malý sál
9:00
Romeo a Julie / Lucerna (Praha)
13:30
Romeo a Julie / Lucerna (Praha)
16:30
Mediterranea / Lucerna (Praha)
20:45
Supersvět / Lucerna (Praha)
18:30
Úsvit / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Attila Marcel / Světozor (Praha) – malý sál
18:15
A taky jsi hnusnej! / Světozor (Praha)
20:30
Idealista / Světozor (Praha)
18:00
Případ Osterberg / Scala (Brno)
20:30
Mediterranea / Scala (Brno)
19:00
Mládí (a menu pestré Itálie) / Royal (Praha)
15
18:00
Pasolini / Scala (Brno)
20:30
B-Movie: zvuk a rozkoše západního Berlína 1979-1989 / Scala (Brno)
22:30
Zrnko pravdy / Scala (Brno)
17
16:00
Proč nemůžu být Tarkovský? / Scala (Brno)
18:00
Supersvět / Scala (Brno)
20:30
Mustang / Scala (Brno)
18
18:00
Láska šílená / Scala (Brno)
20:30
Atlantic. / Scala (Brno)
17:00
Atlantic. / Kino Panorama (Boskovice)
19:30
Beatles / Kino Panorama (Boskovice)
18:30
Láska šílená / Bio Central (Hradec Králové)
20:00
Supersvět / Bio Central (Hradec Králové)
20:00
B-Movie: zvuk a rozkoše západního Berlína 1979-1989 / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
19
17:00
Zrnko pravdy / Kino Panorama (Boskovice)
19:30
Šermíř / Kino Panorama (Boskovice)
18:30
Mokřina / Bio Central (Hradec Králové)
20:00
Lekce / Bio Central (Hradec Králové)
20:00
Mokřina / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
20
17:00
Dheepan / Kino Panorama (Boskovice)
19:30
Mokřina / Kino Panorama (Boskovice)
18:30
B-Movie: zvuk a rozkoše západního Berlína 1979-1989 / Bio Central (Hradec Králové)
20:00
Válka / Bio Central (Hradec Králové)
17:30
Šermíř / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
21
17:30
B-Movie: zvuk a rozkoše západního Berlína 1979-1989 / Kino Centrum (Havířov)
20:00
Michael Kohlhaas / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
19:30
Zběsilci / Kino Jitřenka (Semily)
22
17:30
Supersvět / Kino Centrum (Havířov)
17:30
Láska šílená / Kino Jitřenka (Semily)
23
17:30
Dheepan / Kino Centrum (Havířov)
17:30
Úsvit / Kino Jitřenka (Semily)
20:00
Mokřina / Kino Jitřenka (Semily)
24
17:30
Beatles / Kino Centrum (Havířov)
17:30
Baby (A)lone / Kino Jitřenka (Semily)
20:00
Idealista / Kino Jitřenka (Semily)
252627282930 
Česká televize Expresfm Informuji Student Agency Mňam TV Protišedi JOJ cinema Axocom Cinepur